Krátké zprávy

- Aktualizace směrnic ČSLH Věnujte prosím pozornost aktualizaci směrnic ČSLH týkajících se rozhodčích. Směrnice naleznete dočasně na úvodní straně, nebo také v sekci "Dokumenty".

- Pojištění všech subjektů sdružených v ČUS - Všechny subjekty sdružené v České unii sportu, tedy i hokejové kluby, jsou pojištěny úrazovým pojištěním prostřednictvím pojišťovny Kooperativa, a.s. Pojištění se vztahuje na všechny účastníky akcí pořádaných subjekty sdruženými v ČUS: sportovní utkání, tréninky, náborové a propagační akce, ale i doprava na tyto akce. Pojištění se dokonce vztahuje na úrazy mimo Českou republiku. Celý text smlouvy včetně oceňovacích tabulek naleznete ZDE. Návod k nahlášení pojistné události v případě úrazu ZDE.

- Pozvánka na trenérské semináře V "Dokumentech" naleznete pozvánku na trenérské semináře.

- Odstoupení týmu SHK Hodonín B z KLM Na základě žádosti předsedkyně klubu SHK Hodonín paní Gajošové směřované předsedovi KVV panu Kubicovi se tým SHK Hodonín B odhlašuje z Krajské ligy mužů Jižní Moravy a Zlína 2017/2018.

- Rozhodnutí DK č. 5 Věnujte prosím pozornost dokumentu o rozhodnutích Disciplinární komise KVV JM ČSLH č. 5, který naleznete na úvodní straně, nebo také zde.

Pojď hrát hokej