Memoriál Pavla Lainky

Memoriál Pavla Lainky

  

     O víkendu 17.-18. června 2017 proběhne na fotbalovém stadionu v Zastávce u Brna (mapa) fotbalový turnaj hokejových rozhodčích, který má dlouholetou tradici. V tomto roce jeho pořadatelství připadá Jihomoravskému kraji díky loňskému vítězství brněnského týmu. Turnaj letos ponese název Memoriál Pavla Lainky - jako památka na tragicky zesnulého hokejového rozhodčího, který se turnaje účastnil v posledních dvou ročnících společně se svými brněnskými kolegy.

    Turnaj získal záštitu Jihomoravského KVV ČSLH, který je pořadatelem turnaje. Celkem je přihlášeno 8 týmů z toho 2 zahraniční.

 Parametry turnaje

    Hrací doba jednoho utkání bude 2 x 20 minut (při remíze bude následovat penaltový rozstřel) Kritéria pořadí: 1. body, 2. vzájemný(é) zápas(y) (body, skóre), 3. skóre, 4. vstřelené branky, 5. los. K utkáním budou delegovaní licencovaní rozhodčí ve spolupráci s okresním delegačním orgánem FAČR. Na nejlepší 3 týmy budou čekat poháry. Ve hře budou také individuální ocenění pro nejlepšího střelce, brankáře a nejužitečnějšího hráče.

Systém turnaje

 Sobota

- zápasy ve 2 základních skupinách (tříbodový systém) při remíze penalty – 3 série  

 Neděle

 - nejlepší tým z každé skupiny = finále  - druhé týmy z každé skupiny = o 3. místo  - týmy na 3. místech skupin = zápas o 5. místo (možný penaltový rozstřel)  - týmy na 4. místech skupin = zápas o 7. místo (možný penaltový rozstřel  - v utkáních o umístění při remíze penalty – 5 sérií

Organizační výbor

Rudolf Potsch (předseda), Roman Komínek, Petr Kolečkář, Tomáš Měkýš, Martin Musil, David Otáhal

 

Partneři turnaje

Jihomoravský KVV ČSLH     http://jihomoravskykraj.cslh.cz/

LionSport - oblečení, boty a doplňky Adidas     https://www.lionsport.cz/

Jersey53 - výrobce dresů a sport. oblečení na zakázku     http://www.jersey53.eu

Garko - sportovní poháry a ceny     https://www.garko.cz/

Dančo Group s.r.o. - služby pro zefektivnění podnikání     http://dancogroup.sk/

Sportobchod.cz - sportovní vybavení     https://www.sportobchod.cz/

Maneo - dodavatel nápojů a potravin    http://www.maneo.cz/