Zprávy z cslh.cz

Šetření incidentu v utkání Piráti Chomutov vs. Kometa Brno

Předseda disciplinární komise ELH Karel Holý zahájil šetření incidentu, při kterém mělo podle skutečností uvedených s odvoláním na asistenta kapitána hostí v zápise o utkání dojít po zápase Piráti Chomutov – Kometa Brno k napadení dvou hráčů hostujícího mužstva jedním z domácích funkcionářů.

Rozhodnutí předsedy DK ELH – Martin Ševc, Bílý Tygři Liberec

Předseda disciplinární komise ELH Karel Holý se ve zkráceném řízení zabýval zákrokem hráče Martina Ševce na protihráče Martina Šajnocha, za který mu byl v utkání Bílí Tygři Liberec – HC Dynamo Pardubice (22. 11. 2015) uložen větší trest na pět minut a osobní trest do konce utkání za Hrubost.

Sledge hokejisté obsadili na turnaji v Ostravě druhé místo

Na zimním stadionu v Ostravě-Porubě se odehrál turnaj čtyř sledge hokejových reprezentací. Kromě pořádající české republiky se turnaje zúčastnili Švédové, Japonci a také hráči Jugry Chanty-Mansijsk. Češi nakonec obsadili druhé místo, ve finále vysoko podlehli týmu z Ruska.

Reprezentace žen do 18 let odcestovala na turnaj do Calgary

Velmi náročný program čeká české reprezentantky do 18 let na turnaji v Calgary. Na zimním stadionu Springbank park, který se nachází nedaleko kanadského města, odehrají svěřenkyně trenéra Fidrmuce minimálně pět zápasů během tří dnů. Ve středu odletěly z pražského letiště a v neděli, kdy je mimo jiné na programu finále turnaje, se vrací zpět do české metropole.

Nominace na utkání veteránů Česká republika vs. Slovensko

Řada vynikajících hokejistů, reprezentantů se zkušenostmi z olympijských turnajů, světových šampionátů a zámořské NHL, se představí v utkání Světové veteránské ligy Česká republika – Slovensko, které se bude hrát na Horáckém zimním stadiónu v Jihlavě.

Tipsport extraliga: změny v určení gólů a asistencí

Po analýze videozáznamů provedlo vedení Tipsport extraligy ve spolupráci s komisí rozhodčích následující opravy ve statistikách gólů a asistencí v utkáních nejvyšší soutěže (20.11. – 25.11.2015). Údaje budou opraveny i v oficiálních zápisech a promítnou se ve statistikách extraligy a jednotlivých hráčů.

Trenérské hodnocení turnaje U17 v Kanadě

Reprezentace hráčů do 17 let se na přelomu října a listopadu zúčastnila turnaje U17 World Hockey Challenge. Turnaj se tradičně koná v Kanadě, tentokrát byla dějištěm města Dawson Creek a Fort St. John v provincii Britská Kolumbie. Český tým vstoupil do turnaje v základní skupině A, kde měl za soupeře týmy USA, Kanada Black a Kanada White. Skupinu tým ČR zakončil na druhém místě, nechal za sebou oba kanadské týmy včetně pozdějšího vítěze turnaje, kterého dokázal porazit. Ve čtvrtfinále český tým podlehl Rusku a vzhledem k naprosto neočekávané shodě ostatních výsledků hrál utkání o umístění o celkové sedmé místo. V tomto utkání ČR porazila tým Kanady Black.

Trenérské hodnocení dvou akcí nejmladší reprezentace žen

Česká reprezentace žen do 15 let se na začátku listopadu zúčastnila dvou akcí, díky kterým si vyzkoušela porovnání s mezinárodní konkurencí. Přečtěte si trenérské hodnocení Rudolfa Vally trojzápasu ve finském Kuorante a dvojzápasu ve Slaném proti Německu.